BigShockMtbTeam
17th of Květen 2018 11:02 PM
A je to venku:
máme v teamu BATMANA🤔
KOLO PRO - Mladá Boleslav - pár fotek
Message image
BigShockMtbTeam
17th of Květen 2018 12:37 PM
V sobotu 12. května se jel třetí podnik 19. ročníku KPŽ – Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi za účasti rekordního počtu závodníků, takže ani my jsme nesměli chybět. Zúčastnili se ho naši naši závodníci – Patrik Müller, Jiří Švorc, Jan Jenšík, Lukáš Pitel, Michal Prokop a Ondřej Partl. Naše trasa B byla 53 kilometrů s převýšením cca 780 m, což naznačovalo, že celý se závod pojede hodně rychle, s vydýcháním až v cíli! Asi proto byla vybraná rallye speciál Škoda Fabia R5 jako zaváděcí automobil. Kdybych to býval věděl. Odbila jedenáctá hodina a už nebylo cesty zpátky. Po několika zatáčkách městem přišel průjezd kolem areálu a také první stoupání na Čejetice, dále po rychlém sjezdu po asfaltu jsme najeli na úzké stoupání úvozem, kde se to zašpuntovalo, pak následoval úsek po zarostlé polní cestě. Zbytek trati jsme jeli rovinaté polní a lesní cesty. Všichni jsme si celý závod dávali, jak je v našem týmu zvykem a tady jsou naše výsledky

Lukáš Pitel - 32. celkově / 7. v kategorii
Patrik Müller - 53. celkově / 5. v kategorii
Jan Jenšík - 70. celkově / 19. v kategorii
Ondřej Partl - 75. celkově / 18. v kategorii
Jiří Švorc - 123. celkově / 38. v kategorii
Michal Prokop - 186. celkově / 51. v kategorii

Hned další den v neděli 13. května se jel 2. závod seriálu Peklo severu 2018 Okruhy pod Jehlou v České Kamenici. Závod byl těžký s trialovými pasážemi, kde první dva okruhy mě bolely nohy z Boleslavi, pak jsem do toho šlápl a bylo z toho krásný třetí místo
Message image
BigShockMtbTeam
7th of Květen 2018 12:32 PM
V neděli 6. května se konal na Vysočině závod horských kol Přírodním parkem Třebíčsko nazvaný ČEZ MTB MARATON. Zúčastnili se ho naši dva závodnící - Jan Jenšík a Ondřej Partl. Trať o délce 60 km s převážně rovinatým profilem, kdy rychlostí průměr přesáhl 30 km/h nabídl kvalitní potrénování na KPŽ v Mladé Boleslavi, které se koná příští týden.
Od začátku závodu se naši závodníci pohybovali na čele startovního pole a v konečném součtu nakonec obsadili příčky v první desítce.

Jan Jenšík - 7. celkově / 1. v kategorii
Ondřej Partl - 8. celkově / 3. v kategorii
Message image
BigShockMtbTeam
3rd of Květen 2018 11:33 PM
MAJKL - JEDE BOMBY!!! Report z Cukrouše.

Po sobotním sprintu v Hustopečích jsem se ani nevydejchal a na 1. máje zase stanul na startovní čáře maratónku Cukroušův mazec na Zbraslavi kousek od Prahy. Čekala na nás dvě kola o celkové délce 69 kilometrů a převýšením bezmála 1600 metrů. Krásná trať s minimem silnic a asfaltových úseků prověřila myslím si každého závodníka. Pochválit musím perfektní značení a i náročnost některých úseků. Do cíle jsme přijeli společně s Radkem Šolcem z CYKLOTRENINK.com, se kterým jsme velkou část závodu objeli v čase 3 hodiny 21 minut, a dalo mi to 26. místo celkově a 6. v kategorii. Snad se to o trochu zlepší, zdravotně to není vůbec ono, tak uvidíme jak to půjde dál. Každopádně letošní Cukrouš byl fajn.
Majkl
Message image
BigShockMtbTeam
2nd of Květen 2018 07:50 AM
KOLO PRO ŽIVOT - Hustopeče (28.4.2018)
V sobotu 28.4. jsme se, v plném počtu, sešli na závodě v Hustopečích - a bylo to opravdu husté.
Celý team se zúčastnil trasy B a čekalo nás 56 km s převýšením 1400 m. Po startu z náměstí a průjezdem pod dálnicí jsme se dostali do terénu, kde nás čekalo 5 km šrotu v hustém oblaku prachu, kde jsi viděl sotva plášť závoďáka před sebou. Po 5 km začala opravdu hezká členitá trať s osmi brdky, průjezdy sady a vinicemi. Počasí opravdu přálo a sluníčko se činilo. Do cíle dorazili všichni pěkně vyprahlí.
Teamové umístění:
Lukáš Pitel - 4. v kategorii / 17. celkově
Ondřej Partl - 13./43
Jan Jenšík - 20./61.
Patrik Müller - 9./70.
Michal Prokop - 28./126.
Jiří Švorc - 29./127.
Message image